Протипожежне обладнання
у Миколаєві

 • Співпрацюємо із передовими виробниками України.
 • Продаж та технічне обслуговування.
 • Оптовим клієнтам знижки %

Проектування та встановлення
протипожежних систем

 • Системи пожежогасіння.
 • Оповіщення про пожежу.
 • Вогнезахисна обробка.
 • Блискавкозахист

ПОСЛУГИ МІНІ ЕКСКАВАТОРА.
вантажоперевезення.

 • Земляні роботи.
 • Копка траншей, ям
 • Виробництво, складання та реалізація міні сільгосптехніки.
 • Сервісне обслуговування та адаптація.

Відеоспостереження.

 • Розрахунок, монтаж систем відеоспостереження.
 • Обслуговування систем відеоспостереження.
 • Система охорони, контролю доступу та периметра.
 • Антикражні системи

Виготовлення металоконструкцій будь-якої складності.

 • Ворота, хвіртки, огорожі.
 • Сходи, поручні, грати.
 • Балкони, двері, тамбури.
 • Навіси, козирки.

Антикражні системи

Стрімке зростання кількості магазинів самообслуговування та супермаркетів викликало посилення інтересу до технічних засобів захисту від крадіжок, антикрадіжних систем.
Технічні засоби захисту від крадіжок не тільки набувають все більшої популярності, але й дозволяють значно скоротити втрату від винесення неоплаченого товару. При цьому слід приділити особливу увагу тому, що за допомогою встановлення антикрадіжних систем знімається, зокрема, і проблема крадіжки несумлінними працівниками підприємств торгівлі.

image-content

За світовою статистикою, обсяг втрат від несанкціонованого винесення товарів може перевищувати 5% обсягу продажів. Якщо використовувати дослідження західних фахівців у цій галузі, то втрати розподіляються так:

 • від 10 до 20% – адміністративні (як правило, помилки в оформленні документів та збої у роботі з постачальниками);
 • від 30 до 40% – внутрішні (несумлінність персоналу);
 • від 40 до 50% – зовнішні (крадіжки покупцями).

Зменшити дві останні статті втрат можна установкою системи захисту від крадіжок, які є найефективнішими.

image-content

Що таке антикрадіжна система

Встановлення системи захисту від крадіжки з використанням захисних етикеток та ярликів, що прикріплюються.
до товару, і навіть сенсорних антен, мають витончений дизайн, вирішує у тому числі проблему збільшення обороту магазину. Це досягається за рахунок скорочення витрат
на утримання додаткового персоналу, а головне, створює сприятливу обстановку довіри, що серйозно позначається збільшення обсягу продажів.
Для захисту дорогого товару використовують жорсткі багаторазові датчики — ярлики. Після оплати товару
вони вручну знімаються персоналом з допомогою знімача. Для захисту одягу, хутряних або шкіряних виробів застосовують датчики, що містять барвник. При спробі розбити, розламати або якимось чином відірвати такий датчик він пофарбує річ, так що надалі її не можна буде носити.

image-content

Принцип роботи антикрадіжної системи

На кожну річ з асортименту магазину прикріплюється значок або етикетка, які можна від’єднати тільки за допомогою спеціального обладнання для антикрадіжних систем. При спробі винесення товару з магазину з значком або етикеткою звучить сигнал тривоги. Величезний асортимент значків дозволяє використовувати їх практично будь-яких товарів.
Працює антикрадіжка наступним чином. Антени у вигляді вертикальних стійок встановлюються на вході – виході магазину. Якщо поряд з антеною проноситься товар з активною електромагнітною міткою, система подає звуковий сигнал. Мітки на товарі, який проходить через касовий вузол, деактивуються і не дають сигналу при проходженні повз антен. Пристрої, які називають деактиваторами етикеток, встановлюються на касах, вони мають невисоку вартість і можуть працювати автономно.

image-content

Існують деактиватори, що вбудовуються в сканери штрих-кодів, у цьому випадку деактивація відбувається під час зчитування штрих-кодів. Таке рішення не тільки зручне для касира, а й маскує наявність міток, не привертаючи до них уваги покупців.
За принципом дії антикрадіжні системи засновані на прийомі та передачі електромагнітних хвиль і за частотою коливань, що використовується, поділяються на три основні типи: радіочастотні, електромагнітні та акустичні.

image-content

Знижки та вигідні пропозиції від ТОВ «ВУЛКАН-Н»

sale-block-image

Вогнезахисна обробка дерев'яних конструкцій під час замовлення проекту від 500м2 - проектування проводиться безкоштовно!

sale-block-image

При замовленні монтажу автоматичних пожежних систем, систем оповіщення, систем евакуації людей та систем димовидалення – перші 3 місяці технічне обслуговування здійснюється безкоштовно!

sale-block-image

При монтажі систем захисту від блискавки перший рік технічне обслуговування проводиться зі знижкою 50%.

sale-block-image

При замовленні монтажу автоматичної пожежної сигналізації обслуговування вогнегасників перший рік проводиться зі знижкою 50%.

sale-block-image

Під час монтажу систем відеоспостереження чи охоронної сигналізації на суму від 20.000 тис. грн. - Технічне обслуговування вогнегасників перший рік проводиться зі знижкою 50%.

sale-block-image

При замовленні та встановленні металевих дверей будь-якої конфігурації - демонтаж старих дверей та врізання замку безкоштовно!

sale-block-image

Купуючи вогнегасники на суму від 20.000 тис. грн. - технічне обслуговування першого року проводиться зі знижкою 50%

sale-block-image

За замовленням послуг екскаватора від суми 13.000 тис. грн. - Доставка робочої техніки проводиться безкоштовно! (До 10-ти км. від межі міста).

Доставка наших металовиробів у межах міста здійснюється безкоштовно!

Наші клієнти

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client