Системи контролю доступу
В даний час широке застосування на підприємствах, де необхідно контролювати та обмежувати доступ людей до різних приміщень, знайшли автоматизовані системи управління доступом. Ці системи призначені для забезпечення санкціонованого проходу в приміщення і зони, що охороняються. Головним напрямом розвитку СУД є їхня інтелектуалізація, передача максимально можливої кількості функцій зі збору, обробки інформації та прийняття рішень апаратним засобам СУД та комп’ютерам. Звільнення людини від рутинної праці є особливо важливим у процесі забезпечення безпеки об’єктів, де ціна помилки, а часом елементарної неуважності, дуже велика.

З іншого боку, важливо забезпечити працівника служби безпеки повною та точною інформацією про події, що відбуваються на об’єкті, та зручними засобами для безпомилкового та своєчасного прийняття оперативних рішень.
Системою управління доступом (СУД) називається сукупність програмно-технічних засобів
та організаційно – методичних заходів за допомогою яких вирішується завдання контролю та управління відвідуванням окремих приміщень, а також оперативний контроль за персоналом та часом його знаходження
біля об’єкта. Системи управління доступом пройшли тривалий еволюційний шлях від найпростіших кодонаборних пристроїв, що керують дверним замком,
до складних комп’ютерних систем, що охоплюють комплекси будівель, віддалених один від одного.

Система управління доступом зазвичай складається із серверів СУД — звичайних комп’ютерів, які управляють підключеними до них контролерами СУД. Контролер (контрольна панель) – це спеціалізований високонадійний комп’ютер. У ньому зберігається інформація про конфігурацію, режими роботи системи, список людей, які мають право входити до приміщень, а також їх права доступу до цих приміщень (коли і куди саме можна ходити). У великих системах контролерів може бути кілька. У найпростіших випадках мінімальний варіант контролера може бути вбудований у зчитувач. Наступною важливою ланкою СУД є такі пристрої, як зчитувачі, які можна підключити до панелі. Зчитувач є пристроєм, який дозволяє зчитувати інформацію, записану на картці. Цю інформацію він передає до панелі, яка і приймає рішення про допуск людини до приміщення.

Можна налаштувати панель так, що вона запитуватиме підтвердження прийнятого рішення біля комп’ютера. В даний час застосовуються різноманітні зчитувачі різних технологій. Будь-який зчитувач передбачає частину у відповідь — карту, яка містить інформацію, за допомогою якої відбувається ідентифікація людини. Кожній картці приписаний певний рівень доступу, відповідно до якого користувач має право проходу через ті чи інші двері у певні часові відтинки. Картка може одночасно використовуватися як кредитна картка, перепустка з фотографією (нанести фотографію можна або за допомогою спеціального принтера для нанесення зображень на пластикові картки, або просто наклеївши та заламінувавши). Зараз застосовуються такі типи карт, кожному з яких відповідає певний тип зчитувача, який зчитує інформацію з картки.

Безконтактні радіочастотні картки
Безконтактні радіочастотні (PROXIMITY) карти – найбільш перспективний тип карт. Зчитувач генерує магнітне випромінювання певної частоти і при внесенні карти в зону дії зчитувача це випромінювання через вбудовану в карті антену запитує чіп карти. Отримавши необхідну енергію роботи, карта пересилає на зчитувач свій ідентифікаційний номер з допомогою магнітного імпульсу певної форми і частоти.
Магнітні карти
Магнітні карти – найпоширеніший варіант. Існують карти з низькокоерцитивною та висококоерцитивною магнітною смугою та із записом на різні доріжки.

Карти Віганда
Карти Віганда – названі на ім’я вченого, який відкрив сплав, що має прямокутну петлю гістерези. Усередині карти розміщені відрізки дроту з цього сплаву, які при переміщенні повз голівки, що зчитує, дозволяють вважати інформацію. Ці карти довговічніші, ніж магнітні, але й дорожчі. Один із недоліків — те, що код у карту занесений під час виготовлення раз і назавжди.
Штрих – кодові карти
Штрих-кодові карти – на карту наноситься штриховий код. Існує складніший варіант – штрих-код закривається матеріалом, прозорим тільки в інфрачервоному світлі, зчитування відбувається в ІЧ-області.

Для підвищення надійності ідентифікації крім зчитувачів до контролера може підключатися клавіатура набору персонального ідентифікаційного номера (ПІН – коду). Інший тип пристроїв, які можна підключити до контролера – це охоронні панелі. Це також спеціалізований контролер, який відстежує стан охоронних датчиків (датчики на дверях, вікнах, об’ємні датчики та інші). Якщо стан якого-небудь датчика змінюється, то інформація про це відразу надходить до основного контролера. Охоронна панель може мати набір реле, за допомогою яких вона може керувати різними виконавчими пристроями. Зазвичай це електромеханічний замок, турнікет, ліфт, автоматичні ворота та ін.

Знижки та вигідні пропозиції від ТОВ «ВУЛКАН-Н»
Вогнезахисна обробка дерев'яних конструкцій під час замовлення проекту від 500м2 - проектування проводиться безкоштовно!
При замовленні монтажу автоматичних пожежних систем, систем оповіщення, систем евакуації людей та систем димовидалення – перші 3 місяці технічне обслуговування здійснюється безкоштовно!
При монтажі систем захисту від блискавки перший рік технічне обслуговування проводиться зі знижкою 50%.
При замовленні монтажу автоматичної пожежної сигналізації обслуговування вогнегасників перший рік проводиться зі знижкою 50%.
Під час монтажу систем відеоспостереження чи охоронної сигналізації на суму від 20.000 тис. грн. - Технічне обслуговування вогнегасників перший рік проводиться зі знижкою 50%.
При замовленні та встановленні металевих дверей будь-якої конфігурації - демонтаж старих дверей та врізання замку безкоштовно!
Купуючи вогнегасники на суму від 20.000 тис. грн. - технічне обслуговування першого року проводиться зі знижкою 50%
За замовленням послуг екскаватора від суми 13.000 тис. грн. - Доставка робочої техніки проводиться безкоштовно! (До 10-ти км. від межі міста).
Доставка наших металовиробів у межах міста здійснюється безкоштовно!
Наші клієнти









